Blank Sidebox Header

Değerlendirmeler

Şu an hiç bir değerlendirme yoktur.

Shipping & Returns

Nakliye ve İadeler


Müsterilerimizin herhangi bir sebep belirtmeksizin 7 gün icinde iade yapma haklari vardır. Fakat böyle bir durumda ürünler eksiksiz, hasarsiz ve kullanilabilir durumda olmalidir. İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.


385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!


Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturayı ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.


Genel iade şartları aşağıdaki gibidir; İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.


İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.


Bu tip iadelerde gönderim için kargo ücreti aliciya aittir.


Iade durumunda iade tutari ne zaman hesabima yatacak?


İade basvurunuz en geç 10 is günü icerisinde isleme alinir. Iade basvurunuz sonrası sürec ve islemler konusunda sizinle iletisime gecilecektir.


Yurtdisi banka kartlarindan ekstra ücret alinmakta mi?


Yurtdisi banka kartlarina yapılan satislarda para birimi dönüsüm nedeni ile tutar farkliliklari olusabilir. Ayrica yurtdisindaki bankanin bu alisveris için kesecegi herhangi bir tutardan Durkar Ltd Şti sorumlu tutulamaz.


Siparisim kac gün icinde elime geçecek?


Siparisinizin en kısa sürede toplanmasi icin azami gayret göstermekteyiz. Fakat bazi ürünlerin temini icin uzun süre gerekebilmektedir. Böyle bir durum olursa size e-mail ve iletişimle bildirilecektir. Diger taraftan, siparislerin yaklasik 1-3 is günü içinde elinize gecmesi için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

.