Blank Sidebox Header

Değerlendirmeler

Şu an hiç bir değerlendirme yoktur.

Hakkımızda


Durkar Dursunoğlu Kardeşler Ltd Şti, 2014 yılında Erzurum’da Dursunoğlu Kardeşler adıyla bilinen genç girişimçiler tarafında kurulmuştur. Kurulduğu yıl anında iki tane uluslararası anlaşma yaparak büyüme konusunda ne kadar kararlı olduğunu ispatlamışlardır ve Türkiye’ye bir tanesi yeni olmak üzere ve bir çok ürün kazandırmışlardır.

Durkar Dursunoğlu Kardeşler büyük bir kararlıkla Kar Küreme Makinaları, Sanayi Tipi Yer Fırçalama Makinaları, Çim Biçme Makinaları ve Mazotun Donmasını engelleyen Wido Antijel Katkısı üretip tüm Türkiye’ye, Avrupa’ya ve Rusya’ya satmaktadır.

Şirketimiz sıkı bir kalite kontrol sistemi ve işine motive olmuş ekibi ile yüksek kalitede ve birinci sınıf üretim bandı kurmuştur. Ürünlerimiz, ISO 9001 - 2000, Uluslararası Kalite İdare Sistemi kalite kuralları altında ve CE, Euro2, GS, EPA, UL, EEC onayıyla üretilmektedir.

Türkiye’de ki en büyük iş ortaklarımız üniversiteler, belediyeler, il sağlık müdürlükleri, hastaneler, il gençlik müdürlükleri, valilikler, organize sanayi müdürlükleri, karayolları müdürlükleri ve tarım köy işleri müdürlükleridir.

Vizyonumuz

Sektörde, Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı üreticisi ve dağıtımcısı olmak, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, Ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.


Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde;

bireye ve topluma saygılı,

hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı,

sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak

Durkar müşterileri, çalışanları ve hissedarlarının beklentilerini

en üst seviyede karşılamak.


Değerlerimiz

Müşteri odaklı Takım çalışmasına inanan

Dürüst ve şeffaf Çalışanlarını sürekli geliştiren

Yenilikçi Çevre ve topluma duyarlı

Yaratıcı Dinamik